Právě vysíláme

Poznali byste ji? Podívejte se, jak dnes vypadá herečka ze seriálu Chůva k pohledání

30. března 2021 13:10
Poznali byste ji? Podívejte se, jak dnes vypadá herečka ze seriálu Chůva k pohledání

Americkou herečku Fran Drescher znají všichni jako temperamentní chůvu Fran Fine z populárního sitkomu Chůva k pohledání. Podívejte se, jak herečka vypadá nyní.

Oblíbený seriál Chůva k pohledání vznikl už v roce 1993. V režii samotné Fran a jejího prvního manžela Petera Marca Jacobsona.

Seriál byl velmi úspěšný a udělal z newyorské temperamentní herečky celosvětovou hvězdu. Fran má za sebou pestrý život a právě ze svých pestrých zkušeností při tvorbě seriálu čerpala.

Fran Drescher

Roku 1985 byla znásilněna. Do jejího domu se vloupali zloději. Jeden z nich Fran a její kamarádku znásilnil. Zloději herečky manžela spoutali a donutili ho všemu přihlížet.

Život se s herečkou nemazlil. Bojovala s rakovinou dělohy, kterou úspěšně porazila. Manželství s Peterem Marcem Jacobsonem, ale herečce nakonec nevyšlo. Rozvedli se, ukázalo se, že je její muž homosexuál, prý zůstali přáteli.

Fran je dodnes velmi aktivní herečkou. Naposledy si zahrála v romantickém filmu The Christmas Setup. Nutno říct, že Fran vypadá ve svých šedesáti tří letech stále fantasticky!

Zdroj: Instagram, ČSFD, Super

Články, které by tě mohly zajímat