Právě vysíláme

Představitelka princezny Diany už není „ona“, identifikuje se jako nepohlavní

7. července 2021 12:10
Představitelka princezny Diany už není „ona“, identifikuje se jako nepohlavní

Herečka Emma Corrin se přidala k dalším osobnostem, které se identifikují jako nepohlavní. Představitelka princezny Diany ze seriálu Koruna tak následovala kroky Demi Lovato či Sama Smithe.

Emma Corrin o svém rozhodnutí identifikovat se jako nepohlavní informovala fanoušky na sociálních sítích fotografiemi s překrytým poprsím. „Předtím, než jsem si koupila svůj stahovací pás, jsme s Davidem Simonem blbli a použili jsme boxerskou pásku. Děkuju za fotky, jsou velmi intimní, nové a cool. Tohle je moje nová cesta. Spousta odboček a změn, ale to je v pohodě! Přijměte to,“ napsala herečka.

Následovala tak kroky Sama Smitha či Demi Lovato, která se k nebinárnosti přihlásila v květnu. „Rozhodla jsem se tak po dlouhém procesu uzdravování a sebereflexe,“ uvedla tehdy zpěvačka, která v roce 2018 téměř zemřela na předávkování drogami.

Emma Corrin se proslavila především svou rolí princezny Diany v seriálu Koruna. O své nepohlavnosti informuje příznivce už ve svém biu na Instagramu, kde píše, aby ji lidé oslovovali „oni“. O své orientaci herečka poprvé promluvila letos v dubnu, kdy se označila za queer. Jde o odlišnou sexuální orientaci, která je jiná než heterosexuální. Na začátku července se pak zúčastnila také pochodů LBGTQ komunity.

Články, které by tě mohly zajímat