Právě vysíláme

Premiéra filmu TERMINÁTOR: TEMNÝ OSUD byla zrušena kvůli divokým požárům v Los Angeles

29. října 2019 9:10
Premiéra filmu TERMINÁTOR: TEMNÝ OSUD byla zrušena kvůli divokým požárům v Los Angeles

Premiéra nového filmu Terminátor: Temný osud v Los Angeles byla zrušena kvůli divokým požárům v okolí města. Hvězda snímku Arnold Schwarzenegger byl jedním z těch, kteří byli kvůli požárům evakuováni.

Smutná situace

Los Angeles se v minulých dnech potýká s dalším obrovským divokým požárem. Tato děsivá událost i letos postihla tamní filmový svět, jelikož pořadatelé premiéry filmu Terminátor: Temný osud se rozhodli premiéru zrušit kvůli obavám o bezpečnost. Společnosti Paramount Pictures a Skydance uvedly, že jídlo, které bylo určené pro afterparty, bude nyní věnováno centrům pro evakuované obyvatele.

Mezi evakuované osoby patřilo i několik známých tváří ze světa filmu i sportu. Hvězda filmu Terminátor: Temný osud Arnold Schwarzenegger na Twitteru pronesl, že celá jeho rodina byla v ranních hodinách evakuována.

Text v překladu zní:
Evakuovali nás bezpečně dnes ve 3:30 ráno. Pokud se nacházíte v evakuační zóně, nedělejte si srandu. Vypadněte. Momentálně jsem vděčný za nejlepší hasiče na světě, skuteční akční hrdinové, kteří se vystavují velkému nebezpečí, aby ochránili ostatní Kaliforňany.

Spolu s Arnoldem Schwarzeneggerem byl evakuován i basketbalista LeBron James. Naštěstí se zatím nikomu nic nestalo, ale tamní hasiči prohlásili, že jim bude ještě dlouho trvat, než se jim plameny podaří dostat pod kontrolu.

Záběr na divoké požáry v blízkosti Los Angeles

Záběr na divoké požáry v okolí Los Angeles

Zdroj: CNN, CBS News, Twitter

Články, které by tě mohly zajímat