Právě vysíláme

RAMI MALEK málem roli záporáka v novém BONDOVI nepřijal! Jaký měl na režiséra požadavek?

5. července 2019 16:10
RAMI MALEK málem roli záporáka v novém BONDOVI nepřijal! Jaký měl na režiséra požadavek?

Rami Malek si zahraje v příštím filmu o Jamesi Bondovi a fanoušci šílí radostí. Samotný herec však nyní prozradil, že pro přijmutí role měl jednu zásadní podmínku! O co se jednalo?

Rami se nejvíce proslavil filmem Bohemia Rhapsody a od uvedení snímku do kin jeho hvězdnost stále stoupá. Herec s egyptskými kořeny má navíc díky své národnosti dost ojedinělý vzhled, a právě jeho image mu pomohla k roli záporáka v další bondovce.

Ačkoliv si herec natáčení užívá, ještě než roli přijal, sešel se s režisérem Carym Fukinangem, aby své působení ve filmu prodiskutovali. Rami si totiž přál, aby jeho postava nebyla arabským teroristou, jehož činy jsou páchány z ideologických či náboženských důvodů. Herec, jehož rodiče přišli do Spojených státůEgypta, je totiž na svůj původ velmi hrdý a nepřeje si, aby jeho role vytvořila ve společnosti nenávist a hlavně aby potvrzovala hloupé předsudky o tom, že teroristé jsou jen lidé arabské národnosti.

Cary mě ujistil, že tohle rozhodně není jeho vizí. Budu hrát teroristu, ale úplně jiného typu,“ řekl Malek a dodal, že na egyptský národ nedá dopustit a už od dětství poslouchá egyptskou hudbu a sleduje tamní filmy.

 

Zdroj: LadBible

Články, které by tě mohly zajímat