Právě vysíláme

ROBERT PATTINSON novým Batmanem a KRISTEN STEWART po jeho boku jako Catwoman? Stmívá se nad komiksem?

19. května 2019 14:10
ROBERT PATTINSON novým Batmanem a KRISTEN STEWART po jeho boku jako Catwoman? Stmívá se nad komiksem?

Fanoušky Stmívání, konkrétně herečky Kristen Stewart, spojuje od čtvrtka jedno velké přání. Ve čtvrtek totiž studio Warner Bros., které má pod palcem natáčení dalšího filmu Batman, oznámilo svého favorita na hlavní hereckou roli.

Jak už možná víte, není jím nikdo jiný, než Robert Pattinson aka Edward ze ságy Twilight / Stmívání.

A když může být Edward nový Batman, proč by nemohla být Bella nebo-li Kristen Stewart nová Catwoman? No uznejte sami, určitá logika v tom je.

Stewart a Pattinson spolu v čase natáčení romance Stmívání chodili. Jejich vztah poprvé skončil v červenci roku 2012, kdy si herečka začala románek s režisérem snímku Sněhurka a lovec, Rupertem Sandersem. Poté, co se představitelé Edwarda a Belly opět dali dohromady, následoval druhý poměrně rychlý rozchod a to v květnu roku 2013.

Sama Kristen se vyjádřila k myšlence, která zaplavila sociální sítě jejích fanoušků, takto: „Tyhle filmy (z DC Universe) miluju. Hrozně ráda bych lidem ukázala, že dokážu víc, než být ‚Kristen Stewart‘.“ 

Herečka přirovnala svou roli ve fantazy Sněhurka a lovec ke startovnímu můstku vedoucím k rolím superhrdinek. „Jsem si jistá, že bych dokázala stanout na jedné palubě s kapitánem Amerikou, jestli víte, co tím myslím… Jenom to musí být ta správná věc.“ 

Robert Pattinson ještě nebyl jako nový Batman oficiálně potvrzen, ale od oznámení jeho osoby jako horkého kandidáta, bylo vydáno a podepsáno mnoho petic rozčílených fandů komiksů, kteří požadují jeho vyškrnutí ze seznamu kandidátů.

Na konečně rozhodnutí Warner Bros. si zatím ještě musíme počkat. Stejně jako na samotný snímek, který do kin dorazí 25. června roku 2021. Koho byste v hlavních rolích chtěli vidět vy?

 

Zdroj: https://comicbook.com

Články, které by tě mohly zajímat