Právě vysíláme

Semir jde konečně do důchodu. Německá televize oznámila definitivní konec Kobry 11

21. srpna 2021 14:10
Semir jde konečně do důchodu. Německá televize oznámila definitivní konec Kobry 11

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné – pokud nežijete v jeskyní určitě víte, z jakého akčního seriálu tato slova pochází. Ano, je to Kobra 11, která bude ovšem po dlouhých 25 letech končit.

Vypadá to, že nesmrtelný Semir jde do důchodu! Německá televize RTL totiž oznámila, že legendární německý seriál Kobra 11 končí. V televizi už byl dokonce odvysílán poslední díl a automobilovým honičkám je tedy konec. Představitel Semira, herec Erdoğan Atalay. který působí v seriálu už od jeho úplného počátku, pak poslal fanouškům dojemný vzkaz. „Děkuji všem za podporu během všech těch neuvěřitelných 25 let vysílání seriálu. Uvidíme se, co nejdříve to půjde,“ řekl herec ještě před odvysíláním posledního dílu.

Kobra 11 měla mít svůj konec už dříve. Samotný Atalay se však německé televizní stále ujal coby producent a prosadil si pokračování. Seriál má tak 26 sérií, nespočet vytříděných parťáků, až 7 000 nabouraných aut a policejních honiček. Atalay se během let musel naučit 70 000 stran textu. Natočení jednoho dílu pak vyšlo na 25 milionů korun.

 

Články, které by tě mohly zajímat