Právě vysíláme

SIA se rozhodla k nečekanému kroku. Chce adoptovat problémového chlapce bez domova!

1. června 2019 11:10
SIA se rozhodla k nečekanému kroku. Chce adoptovat problémového chlapce bez domova!

Televize HBO odvysílala ve Spojených státech dokument s názvem Foster, který dojal hned několik lidí. Pojednává totiž o nechtěných dětech bez rodinného zázemí, mezi které patří mladík Dasani, se kterým se život rozhodně nemazlil. Příběh šestnáctiletého hocha zaujal i zpěvačku Siu, která se rozhodla k nečekanému kroku.

Dasani zažil velmi kruté dětství a v jeho pouhým čtyřech letech mu zastřelili matku přímo před jeho očima. Od té doby chlapec putoval po pěstounech, z nichž někteří ho dokonce i týrali a pálili o jeho tělo cigarety. V současné době se Dasani nachází v hromadné pěstounské péči s několika dalšími dětmi bez domova a několikrát se i objevil před soudem za napadení.

Smutný příběh mladého Afro-američana zasáhl i hudební hvězdu Siu, která se po zhlédnutí dokumentu rozhodla Dasiniho adoptovat.  „Ahoj, Dasani, ráda bych tě adoptovala. Právě se tě snažíme najít a připravit můj dům atd. Ale chci abys věděl, že u mě budeš mít domov,“ napsala zpěvačka na svůj Twitter. Pokud to tedy myslí vážně a opravdu pracuje na tom, aby Dasana mohla adoptovat, může tak pomoct jednomu nešťastnému chlapci začít nový a lepší život.

 

Trailer k dokumentu Foster:

 

Zdroj: DailyMail

Články, které by tě mohly zajímat