Právě vysíláme

TOM CRUISE přišel o roli Jacka Reachera v novém seriálu! Neuhádnete, kvůli čemu

15. listopadu 2018 15:10
TOM CRUISE přišel o roli Jacka Reachera v novém seriálu! Neuhádnete, kvůli čemu

Tom Cruise si slavného antihrdinu Jacka Reachera už nezahraje. Podle tvůrců totiž nesplňuje jeden základní požadavek a fanouškům se proto nelíbí. Zatím se neví, kdo Cruise v novém plánovaném seriálu Jack Reacher nahradí.

Co řekli tvůrci nového seriálu Jack Reacher?

Tom Cruise má na kontě nemalý počet ikonických akčních filmů, od série Mission: Impossible, po Minority Report. Ani tato bilance ale herci nepomohla při castingu na roli agenta Jacka Reachera v plánovaném seriálu na Netflix. Důvod? Herec je podle spisovatele Lee Childa moc malý.

Child, který postavu Jacka Reachera vynalezl, rozhodnutí odůvodňuje takto: „Postava v (původní) knižní sérii měřila téměř dva metry. Cruise byl sice velmi talentovaný, ale neměl takový fyzický fond.“

Tom Cruise jako Jack Reacher ve filmu Jack Reacher: Nevracej se

 

Spisovatel Child s Tomem Cruisem spolupracoval na dvou filmech, Jack Reacher a Jack Reacher: Nevracej se. Filmy se celkem povedly, ale fanoušci byli nespokojení s volbou Cruise právě kvůli markantním fyzickým rozdílům mezi hercem a postavou popsanou v knižní sérii. Sám Child nyní přiznává, že fanoušci měli pravdu.

„Chceme začít od znova,“ tvrdí spisovatel, „nové plátno, nový herec v titulní postavě. Pokusíme se najít správného člověka.“

Zdroj: BBC, Instagram

Galerie: Kreslíři vzdávají hold zemřelému autorovi komiksů Stanovi Leemu

Články, které by tě mohly zajímat