Právě vysíláme

TOM HOLLAND si našel přítelkyni! Randí s krásnou blondýnkou

19. července 2019 9:10
TOM HOLLAND si našel přítelkyni! Randí s krásnou blondýnkou

Tom Holland patří mezi miláčky Hollywoodu a jako filmový Spider-Man sklízí velký úspěch. Jeho soukromý život je však stále zahalen tajemstvím a nikdo doposud pořádně nevěděl, zda herec s někým randí, nebo je single. Nyní byl však Tom na veřejnosti spatřen s tajuplnou kráskou a vypadá to, že je konečně šťastně zadaný!

Ačkoliv třiadvacetiletý Brit hraje už od mala, nejvíce ho proslavila role Spider-Mana. Ztvárnění superhrdiny od Marvelu proslavilo mladého sympaťáka po celém světě a fanoušci se shodují, že Spider-Man je lepší než kdy jindy.

Tom je velkou hereckou hvězdou a filmoví kritici mu zvěstují velkou budoucnost. Mladý zrzek má rovněž mnoho fanynek, které touží po jeho pozornosti a bedlivě sledují, zda si herec už konečně našel nějakou přítelkyni.

Tom byl často spojován se svou hereckou kolegyní Zendayou a mnoho fanoušků spekulovalo, že spolu tihle dva chodí. Nyní byl však filmový Peter Parker vyfocen ve společnosti půvabné blondýnky a vypadá to, že si našel známost.

Pár byl viděn na koncertu skupiny Black Eyed Peas a onou neznámou kráskou má být Tomova kamarádka z dětství. To, že tihle dva však nejsou jen kamarádi, dokazují fotografie, na kterých se dvojice drží za ruce a blondýnka má ruku na Tomově pozadí.

Holky, máte smůlu! Spider-Man už zkrátka volný není!

 

 

Zdroj: Cosmopolitan, TMZ

Články, které by tě mohly zajímat