Právě vysíláme

V nové marvelovce by měl hrát i herec ze STRANGER THINGS

12. července 2019 10:10
V nové marvelovce by měl hrát i herec ze STRANGER THINGS

Marvel sice ještě neoznámil svoje další plány, ale vypadá to, že ve filmu The Eternals bude mít opravdu hvězdné obsazení. Teď se spekuluje o dalším hereckém esu, které by se ve snímku mohlo objevit.

Ještě stále přesně nevíme, co má do budoucna společnost Marvel v plánu. Jeden z potvrzených filmů jsou The Eternals, kteří se začínají rýsovat do hodně zajímavého snímku. Už jen množství nových postav pro Marvel Cinematic Universe, nebo neokoukaný námět slibují zajímavou podívanou a korunuje to obsazení, ve kterém to vypadá například na Angelinu Jolie, Richarda MaddenaSalmu Hayek a možná i Keanu Reevese.

Navíc to vypadá, že tahle extrémně silná sestava dostane ještě další hvězdnou posilu: tou by měla být vycházející hvězda Millie Bobby Brown, kterou asi znáte ze seriálu Stranger Things, kde ztvárňuje Eleven. Herečka se ukázala také v nové Godzille. Kompletní obsazení The Eternals a budoucí plány Marvelu do budoucna bychom se měli dozvědět na blížícím se Comic Conu.

The Eternals jsou božské bytosti světa Marvelu. Režisérkou tohoto snímku je Chloe Zhao, scénář napsali Matthew a Ryan Firpovi a filmu bychom se měli dočkat na začátku listopadu roku 2020.

 

Zdroj: Variety

Články, které by tě mohly zajímat