Právě vysíláme

„Vyškrtněte Amber Heard z Aquamana!“ Skoro 2 miliony fanoušků podepsalo petici proti herečce

7. září 2021 12:10
„Vyškrtněte Amber Heard z Aquamana!“ Skoro 2 miliony fanoušků podepsalo petici proti herečce

Ohrozí úspěšnost Aquamana jedna jeho z hlavních hvězd Amber Heard? Je to možné! Fanoušci totiž stále její účast ve filmu nemohou vydýchat.

Amber by se měla objevit v pokračování Aquamana v roli Mery. Právě to ovšem řadě fanoušků vadí. Jak informuje portál Unilad, příznivci jejího bývalého manžela Johnnyho Deppa vytvořili proti Amber petici, kde žádají tvůrce, aby byla z filmu vyškrtnuta. Pokud se tak prý nestane, budou záměrně snímek ignorovat.

Spor Johnnyho Deppa a Amber Heard zná už celý svět a jejich vzájemný boj stále nemá konce. Depp byl uznán vinným z 12 případů napadení své ženy a americkými médii byl označen jako násilník. Ani Amber ovšem není bez viny a sám soud v některých případech uznal, že její chování vůči Deppovi nebylo správné. Její násilné činy v manželství se ovšem u soudu nepotvrdily.

Depp začal být po prohraném soudu v Hollywoodu bojkotován a přišel o roli v Pirátech z Karibiku a ve Fantastických zvířatech. Jeho fanoušci pak žádají, aby o práci přišla i Amber a za celou záležitost nepykal jen Johnny. Internetovou petici proti herečce už podepsalo přes 1 800 000 lidí.

 

Články, které by tě mohly zajímat