Právě vysíláme

Zemřela hvězda Top Gunu James Handy. Herce ubodal syn přítelkyně

Zemřela hvězda Top Gunu James Handy. Herce ubodal syn přítelkyně

Herce Jamese Handyho, který ztvárnil barmana ve filmu Top Gun: Maverick, ve středu v Los Angeles ubodal syn jeho přítelkyně. S odkazem na kalifornské úřady o tom informoval server NBC News. Handymu bylo 81 let.

Podezřelý, 44letý Michael Gledhill, na ulici zastavil losangeleskou policii poté, co kolem 9:30 obdržela tísňové volání, uvedla policie. Volající uvedl, že právě „zabil člověka hříchu“. Policistům na místě pak Gledhill řekl, že je tím, koho hledají. Handy byl nalezen na dvorku s bodnou ranou v hrudi. Gledhill, který v domě ve čtvrti Tarzana žil se svou matkou, je ve vazbě a čelí obvinění z vraždy.

Handyho smrt potvrdila jeho agentka. „S velkým zármutkem mohu potvrdit, že mužem, který byl ve středu v Tarzaně napaden a zabit, byl herec James Handy, uvedla v prohlášení Pam Ellis-Evenas.

Handy hrál také ve filmech Arachnofobie či Jumanji a proslavil se rovněž v řadě televizních rolí. Zahrál si v Policii New York, Beverly Hills 90210 nebo Zákon a pořádek.

Zdroj: ČTK, redakce

Články, které by tě mohly zajímat