Právě vysíláme

Přijď zapařit na největší festival míchaných drinků pod sluncem!

30. srpna 2019 0:01
Přijď zapařit na největší festival míchaných drinků pod sluncem!

Na premiérovém Stock MixFestu 6. září v Plzni vystoupí Leoš Mareš nebo Chinaski.

Namíchejte si ideální koktejl z toho, co neodmyslitelně patří k létu – hudba, drinky, jídlo a zábava. Dostanete Stock MixFest, premiérový ročník festivalu, na kterém mixážní pult neslouží zdaleka jen k produkci hudby. Přijďte 6. září na Božkovský ostrovPlzni a vychutnejte si skvělé drinky, jídlo ze stylových food trucků a koncerty hvězd v čele s Chinaski, DJskou show Leoše Mareše nebo Martou Jandovou. Zahrají i Rybičky 48, Pavel Callta, Mydy Rabycad a na DJ stage DJ Buldog, DJ Ask, Nfix&Candice nebo Petr Říbal a Ondra Urban.

Společnost Stock Plzeň – Božkov má ve svém portfoliu více než 70 značek lihovin a likérů a ještě nikdy je nepředstavila veřejnosti tak, aby si je všichni zúčastnění mohli co nejvíce užít. A proto přichází se Stock MixFestem, který hned ve svém prvním ročníku nabídne nejvíce drinků, kolik se kdy na festivalovém menu v Česku sešlo, nebo kde se pokusí barmani o rekordní flair show s létajícími láhvemi.

Festivalový program doplní vyladěná nabídka jídel ze známých českých food trucků. Všichni dodavatelé navíc musí splňovat podmínku ekologické likvidace odpadů, na festivalu by se tak neměl vyprodukovat žádný odpad určený k odvozu na skládku.

Festival se koná 6. září na Božkovském ostrověPlzni, vstupenky jsou k sehnání u TicketMaster, jejich cena v předprodeji začíná na 250 Kč a zahrnuje také jeden drink (pro mladší 18 let pouze nealkoholický). V rámci festivalu bude fungovat posílená doprava od vlakového nádraží v Plzni.

Více se dozvíte na: www.stockmixfest.cz.