Právě vysíláme

ADAM MIŠÍK se spojil s rapperem DORIANEM. Nový song Proud válcuje YouTube!

14. září 2019 8:00
ADAM MIŠÍK se spojil s rapperem DORIANEM. Nový song Proud válcuje YouTube!

Dalším momentem překvapení v tvorbě Adama Mišíka je nový singl Proud. Po loňském úspěchu písně V Tobě a temnotou nasáklém jarním songu Démoni se tentokrát rozhodl nahlédnout do rapového světa.

Adam si k sobě přizval aktuálně jednoho z nejúspěšnějších mladých představitelů tohoto žánru v Čechách, rappera Doriana, spojeného s labelem Blakkwood, a společně napsali autentickou, až rockově neuhlazenou výpověď o koncertním životě na cestách.

Víkendové přejezdy z akce na akci, nad ránem končící večírky i občerstvovací zastávky na benzinových pumpách se staly tématem energického singlu Proud. Adam Mišík a rapper Dorian v něm ukazují na první pohled atraktivní běžný život hudebních hvězd z té méně blyštivé stránky. „Jsme hvězdy, co nehasnou, jsme dole a někdy hloubš, v srdci nekonečnej proud, zbavíme se těch pout,“ zpívá Mišík dravě v refrénu songu, který si na YouTube už za den od svého vydání vysloužil skoro 90 tisíc zhlédnutí.

Proud je pro mě především o propojení popu a rapu. Snažíme se zbourat stigma, že ve světe to jde a u nás ne. Zároveň songem vzdáváme hold časům a kapelám, které nás k hudbě přivedly,“ přibližuje zpěvák, kde má nečekaná syrovost novinky kořeny.

Ve stejném duchu vznikl také videoklip, který režíroval Ondřej Kudyn. Černobílý snímek vezme diváky do nočního prostředí vyprodaných klubů, napěchovaných tělo na tělo. Hudebníci se zde ocitají v úzkém kontaktu s fanoušky, charakteristickém spíše pro divokou a pravidly nespoutanou rockovou kulturu.

 

Zdroj: Universal Music

Články, které by tě mohly zajímat