Právě vysíláme

BARBORA POLÁKOVÁ vydává song Poď si! V klipu skotačí a zpívá se snowboardistkou EVOU SAMKOVOU

25. května 2019 8:00
BARBORA POLÁKOVÁ vydává song Poď si! V klipu skotačí a zpívá se snowboardistkou EVOU SAMKOVOU

Oblíbená česká zpěvačka a herečka Barbora Poláková hází do placu již pátý videoklip ke svému loňskému, vřele přijatému albu Ze.mě.

Pětinásobná laureátka Cen Anděl se při jeho natáčení dala dohromady s oblíbenou českou sportovkyní a olympijskou vítězkou Evou Samkovou a společně natočily rozjetý a veselý klip k tepající funky skladbě Poď si, jemuž na – pro videa Báry Polákové typické – originalitě přidává i exotické prostředí ostrovů Bali a Lombok. Aby toho nebylo málo, Samková kromě sportovního talentu prokázala i talent pěvecký a píseň společně s Polákovou také nově nazpívala! Poď si tak nyní vychází v nové verzi a mixu i jako speciální digitální singl.

„Že je Eva talentovaná kromě jiných věcí i na zpěv, jsme zjistili až při natáčení. Před tím jsme se neznaly, takže jsem netušila, že tak pěkně zpívá. A když jsme něco spolu halekaly, tak mě to napadlo. Chvilku se rozmýšlela a pak řekla, že to zkusíme a uvidíme,“ vysvětluje Poláková, jak došlo na to, že si renomovaná snowboardistka vyzkoušela i roli zpěvačky.

Aktuálním klipem výčet videí k albu Ze.mě zdaleka nekončí. V dohledné době by se měly dočkat také písně Kdyby a Na potom. Detaily si sice Bára zatím nechává pro sebe, ale už teď je jasné, že si populární zpěvačka a herečka opět vymyslí něco speciálního.

Totéž se dá jistě očekávat i od jejího podzimního koncertního turné, jehož pomyslným vrcholem bude 26. října koncert v pražském Foru Karlín. Kdo ví, třeba dorazí na hostovačku i Eva Samková

 

Zdroj: Supraphon

Články, které by tě mohly zajímat