Právě vysíláme

Ben Cristovao a rapper YG Moris berou diváka v novém klipu na filmový plac

2. června 2023 11:48
Ben Cristovao a rapper YG Moris berou diváka v novém klipu na filmový plac

Rapper YG Moris přizval do svého nového tracku Bena Cristovao. Výsledkem je singl 365, o jehož vizuální podobu se postaral režisér Vojtěch Starý.

Videoklip k songu 365 se natáčel v jednom z pražských studií a na jeho přilehlých lokacích. O režii se postaral Vojtěch Starý a produkční tým SeeYa, námět vychází z brainstormingu mezi nimi, Benem a Morisem. V klipu se trochu netradičně používají i záběry pohledů do backstage, který přirozeně prolínají celý příběh klipu.

Chtěl jsem vytvořit poutavý vizuál, který dobře odráží dynamiku a ráznost skladby. Bez toho, abych sklouzl do typického rapového klipu, kde jsou interpreti prezentovaní ve stylizované póze. Řekl jsem si, že to rozbijeme tím, že ukážeme, co se děje v zákulisí filmového studia. Vtáhneme tak diváka přímo na plac a ukážeme umělce i mimo naaranžované scény. Tyto momenty přidávají celému videoklipu patřičnou nadsázku a společně se studiovými záběry tvoří neobvyklou kombinaci,“ vysvětluje ke konceptu režisér.

V klipu vystupuje i taneční crew Dogga Clan, která si pro vybrané pasáže songu připravila choreografii na míru. Ke spolupráci s Benem YG Moris dodává: Ben je velkej profesionál a jeho zkušenosti během celého procesu byly hodně znát. Známe se už nějakou dobu, teda věděli jsme o sobě. Já jsem jeho fanoušek už minimálně přes deset let. Jeho úspěch mě motivoval k tomu, že i s mojí barvou pleti se dá u nás prorazit. Není to jednoduchý, ale jde to. Bez ohledu na barvu pleti je potřeba hodně makat, nikdy to nepřijde samo.“

 

Články, které by tě mohly zajímat