Právě vysíláme

Ben Cristovao má nový song, kývl na spolupráci s Fiedlerskim a Steinem27

24. ledna 2021 8:10
Ben Cristovao má nový song, kývl na spolupráci s Fiedlerskim a Steinem27

Ben Cristovao má za sebou už spolupráce s Máriou Čírovou, Majkem Spiritem či Hills 97. Tentokrát kývl na nabídku Fiedlerskiho a Steina27 a přichází se singlem Pápá.

Trojice svérázných umělců spojila své síly do jednoho rytmu, a přitom každý v tracku nechal svůj identický otisk. Jak prozradil Ondřej Fiedler, beat měl schovaný už od prvního lockdownu. „Dlouho sem přemejšlel, s kým to udělat, až jsem si s Benem pouštěl novou hudbu, co sem měl v šuplíku, a jeho to hned vzalo. Jsem strašně rád, že to dal. Stein27 do toho pak poslal to, co poslal a zapadlo to do sebe jako puzzle,“ prozradil, jak spolupráce vznikala.

„S Fiedlerskim jsme kolem co do spolupráce už dlouho kroužili, takže jsem mega rád, že to konečně klaplo. Když mi pustil hudbu, na které pracoval, okamžitě jsem se chytl, a tak nějak jsem věděl, jak a co psát. Fiedlerski si to pak nasměroval melodicky a domluvil epický feat se Steinem27. Mám z toho projektu obrovskou radost,“ dodal Ben Cristovao.

Novinku Pápá režíroval a produkoval Ondřej Kudyn. Do videoklipu tentokrát zapojil více prvků, než je zvykem. „Nechal jsem se inspirovat různejma scénama a obrazama, co mě ovlivnily. Levitující Stein27 je scéna breaking bad, a má znázorňovat, jak na mě zapůsobil jeho text, že jsi prostě nad věcí, a když tě holka dusí, utečeš jinam. U Bena to byla metafora toho, že i když si nese rány, tak je schopnej si ten život s nimi užít,“ vysvětlil a zároveň prozradil, že s Fiedlerskim chystají další společný song.

Zdroj: Universal Music

Články, které by tě mohly zajímat