Právě vysíláme

Britney Spears chce zpět svůj život: „Otec by měl být ve vězení,“ šokovala u soudu

24. června 2021 13:10
Britney Spears chce zpět svůj život: „Otec by měl být ve vězení,“ šokovala u soudu

Americká popová hvězda Britney Spears bojuje u dalšího soudu. Vyzvala k ukončení „zneužívajícího“ opatrovnictví, chce zpět svůj život.

Zpěvačka Britney Spears se v posledních měsících usilovně snaží dostat se ze „spárů“ otce, který je od roku 2008 jejím zákonným opatrovníkem a spravuje její majetek a finance a má rozhodovací právo nad téměř každým životním rozhodnutím, které zpěvačka udělá. Dokonce i nad tím, zda bude může otěhotnět.

Hudebnice se v minulosti několikrát nechala slyšet, že jí v řadě oblastí znepříjemňuje život a už proto několikrát stála u soudu. Naposled letos v únoru, kdy Jamie Spears přišel o část opatrovnických práv.

O opatrovnictví popové hvězdy vznikly dokumenty, reportáže, dokonce i kampaň #FreeBritney. Zpěvačka se k věci veřejně nevyjadřovala. Mlčení prolomila až nyní, kdy promluvila k soudkyni Brendě Penny při telefonickém slyšení, jehož obsah byl zveřejněn.

Jamie Spears

Šokující svědectví

„Lhala jsem celému světu, že jsem v pohodě a šťastná… Nejsem v pohodě, nejsem šťastná. Nemohu spát. Chci se vdát a mít dítě, ale opatrovnictví mi to zakazuje. Mám v sobě nitroděložní tělísko, abych neotěhotněla. Chci si ho nechat vyndat, ale zakazují mi to. Cítím se šikanovaná a osamělá. Chci to změnit. Chci se posunout, zasloužím si změnu. Nepřeji si nic jiného, než aby to skončilo,“ uvedla popová princezna během dojemného proslovu.

„Nepiju alkohol, ale měla bych, když vezmete v potaz, čemu mě vystavili. Cítila jsem se kvůli němu jako mrtvá. Mám toho dost. Je to ponižující. Nelžu vám, jen chci svůj život zpátky. 13 let je víc než dost. Neměla bych mít opatrovníka, pokud jsem schopná se o sebe postarat a zajistit rodinu. Říkají mi, že neuvidím ani dolar ze svých peněz, pokud nebudu dělat, co chtějí. A platit je,“ přiznala Britney a dodala, že byla do psychiatrického zařízení před třemi lety umístěna proti její vůli.

Zdroj: BBC, Billboard, Instagram

Články, které by tě mohly zajímat