Právě vysíláme

Camila Cabello reagovala na kritické komentáře na svou postavu. „Ženy ve skutečnosti mají křivky,“ uvedla

3. srpna 2021 11:10
Camila Cabello reagovala na kritické komentáře na svou postavu. „Ženy ve skutečnosti mají křivky,“ uvedla

Podle Camily Cabello, někdejší členky Fifth Harmony, si společnost vytvořila zcela nerealistický pohled na ženské tělo. Reagovala tak na kritické články médií, které se objevily poté, co ji fotografové zachytili v topu, ze kterého jí vylézalo bříško.

Čtyřiadvacetiletá Camila Cabello se před několika dny musela potýkat s negativními komentáři na svou postavu. Během koronavirové pauzy zpěvačka přibrala, čehož si okamžitě všimla americká média, která začala tělo přítelkyně Shawna Mendese kriticky komentovat.

Cabello titulky v článcích neunikly a rozhodla se na ně reagovat. Pro média a fanoušky natočila na TikTok video, které se rychle začalo šířit i na ostatních sociálních sítích. Nebála se v něm totiž ukázat své křivky, s nimiž už podle svých slov nehodlá dále bojovat.

„Ano, mám na sobě top, který odhaluje mé břicho. Neschovala jsem ho, protože jsem šla běhat a jako každý člověk nemám povinnost si ho pořád zandávat,“ uvedla Cabello, která následně kamerou namířila na své bříško.

„Jsem za své tělo vděčná, dovoluje mi dělat, co potřebuji. Ženy ve skutečnosti mají křivky, celulitidu i jizvy a jsou tlusté,“ dodala zpěvačka, která svůj proslov ve videu zakončila zazpíváním části písně Something He Can Feel z filmu Sparkle z roku 1976.

Články, které by tě mohly zajímat