Právě vysíláme

Cardi B se rozešla s otcem svého čtvrtého dítěte, byli spolu rok a půl

17. února 2026 16:13
Cardi B se rozešla s otcem svého čtvrtého dítěte, byli spolu rok a půl

Rapperka Cardi B je opět single. Po roce a půl vztahu se rozešla s fotbalistou Stefonem Diggsem. V listopadu se jim narodil chlapeček.

Cardi B potvrdila rozchod s fotbalistou Stefonem Diggsem. Rozhodli se jít každý svou cestou jen tři měsíce poté, co se jim narodilo dítě. Jak v listopadu rapperka na Instagramu zveřejnila, přivítala na světě chlapečka.

O tom, že již není s otcem svého čtvrtého potomka, promluvila na nedělním koncertě svého turné Little Miss DramaLos Angeles. „Chtěla bych vám něco říct. Jen proto, že teď neš*ukám s otcem mého dítěte, neznamená, že o něm můžete mluvit, mrchy!“ Následně pokračovala s diss trackem Pretty & Petty.

Dvojice se zřejmě rozešla krátce před Super Bowlem. Cardi B na něj sice dorazila, stadion však opustila hned, jak zazpívala během poločasové show Bad Bunnyho. Následně se ex partneři přestali sledovat na sociálních sítích.

Cardi B a Diggs vyšli na veřejnost se svým vztahem vloni v květnu, spojováni ale byli už od října 2024. V září rapperka oznámila, že je těhotná, v listopadu pak porodila.

Diggs má pět dětí s pěti různými ženami. Cardi B má pak tři další potomky s rapperem Offsetem, s nímž se rozešla v roce 2024 jen měsíc před porodem nejmladší dcery Blossom.

Články, které by tě mohly zajímat