Právě vysíláme

CARLY RAY JEPSEN má venku nový videoklip! Stane se song Too Much hitem?

22. května 2019 8:00
CARLY RAY JEPSEN má venku nový videoklip! Stane se song Too Much hitem?

Carly Rae Jepsen je třiatřicetiletá zpěvačka z Kanady, která se nejvíce proslavila songem Call Me Maybe. A i když se jí tento celosvětový hit doposud nepodařilo překovat, na kontě má mnoho dalších zajímavých písní, které určitě stojí za vaši pozornost.

V roce 2007 se Carly umístila na třetím místě v páté řadě reality show Canadian Idol. Krátce po soutěži podepsala smlouvu s nahrávacími společnostmi Fontana a MapleMusic a vydala své debutové album s názvem Tug Of War.

Singl Call Me Maybe byl pro půvabnou brunetku opravdu průlomový a Carly s ním sklidila mnoho úspěchů. Hit stanul na prvním místě v hitparádách Billboard Hot 100 a Canadian Hot 100 a obsadil rovněž první pozici v hudebních žebříčcích v AustráliiIrsku a ve Spojeném království.

Po celou dobu kariéry Carly pomáhá Justin Bieber. Ten se například objevil v jejím klipu k songu I Really Like You a Carly byla předskokankou na Justinově americkém turné.

Ačkoliv nebylo o zpěvačce delší dobu slyšet, nyní Carly vypustila do světa novou pecku nazvanou Too Much. K songu natočila i videoklip a pokud tedy chcete vědět, jak to kanadské hvězdě sluší jako tancující blondýnce, určitě si ho pusťte. Jak se vám líbí?

Zdroj: YouTube

Články, které by tě mohly zajímat