Právě vysíláme

CAVALIERA, kterého znáš z hitu Těžký váhy, právě vydal desku!

28. února 2017 15:44
CAVALIERA, kterého znáš z hitu Těžký váhy, právě vydal desku!

Cavalier si vydáváním singlů vybudoval solidní základnu příznivců, svoji první desku představuje až teď. Tracklist alba nazvaného Jeden z davu vyšla 27. 2. a má úctyhodných 20 songů. Za produkcí každého z nich stojí jeho bratr Jan Sokolowski.

Cavalier (Jakub Sokolowski) má za sebou hned několik úspěchů, tím největším je patrně song Nemůžu si dovolit. Přestože k němu zatím existuje jen lyric video, na YouTube už brzy pokoří hranici deseti milionů shlédnutí. Podobné ambice má i jen pár dní zveřejněné lyric video k songu Výheň, na který se můžete podívat…

Dalším, neméně úspěšným, songem jsou Těžký váhy. Tyhle oba tracky vzešly ze spolupráce s Benem Cristovao. Ben i Cavalier zároveň stojí za projektem Barbaři, který sdružuje sportovce excelující v různých odvětvích a snaží se fanoušky projektu motivovat k rozvoji jich samých. “Ben je kamarád. Sedli jsme si jako lidi, to bylo to hlavní. Díky němu jsem se naučil plno věcí, co a jak chodí kolem muziky, koncertování a i další věci, který vnímám tak, že on dělá správně a je se můžu od něj inspirovat. Když se sejdeme na tracku, naše hlasy k sobě jdou. Většinu songů jsme nahrávali v jeho studiu, takže to, že se na desce objevuje dohromady 3x je docela přirozený proces,” vysvětluje ke vztahu k Benovi Cavalier. Na desce je celkem dvacet písní, což je v dnešní době celkem nevídané. “Je to moje první studiová deska a já jsem si přál, aby byla nějakým způsobem kompletní. Inspirace byla spousta, proto tolik tracků,” dodává. O hudební produkci celého alba se postaral bratr Cavaliera: “Brácha dělá trochu jiný beaty, až bych řekl někdy úplně netypický a nečekaný. Líbí se mi, že má každý track melodii a svou duši, album jako celek ale funguje skvěle – má svou tvář.” Mix a master alba pak proběhl u Ondřeje Žatkuliaka v Rooftop Studiu. Dalším singlem z alba bude píseň Story, která se brzy dočká i svého videoklipu.

Články, které by tě mohly zajímat