Právě vysíláme

Courtney Love si vzala na paškál Olivii Rodrigo. Čím ji mladá zpěvačka naštvala?

30. června 2021 12:10
Courtney Love si vzala na paškál Olivii Rodrigo. Čím ji mladá zpěvačka naštvala?

Olivia Rodrigo je vycházející hvězda, které se jedním hitem podařilo zbourat světové hitparády. Teprve osmnáctiletá zpěvačka po vydání singlu Drivers License zaujala celou planetu a má před sebou velkou budoucnost. U ikony Courtney Love ovšem nezabodovala.

Olivia před pár dny nalákala fanoušky na koncertní film Sour a zveřejnila snímek, na kterém coby královna krásy drží s pláčem kytici. A právě tato fotografie se nelíbí Courtney Love, která tvrdí, že o dost mladší kolegyně okopírovala obal desky její kapely Hole z roku 1994.

„Najděte rozdíl! #dvojčata,“ okomentovala muzikantka jízlivě příspěvek zpěvačky a Olivia zřejmě nepochopila její ironii a Courtney odepsala: „Tak moc miluju tebe a Live Through This.“

Vdova po Kurtu Cobainovi pak v kritice pokračovala a dokonce přiostřila. Olivie, nemáš zač. Mé oblíbené květinářství najdeš v Notting Hill v Londýně! Napiš mi pro další detaily! Budu se těšit na tvou zprávu!“ napsala a dál pokračovala na Facebooku: „Učí někdo ty Disneyho děcka vůbec číst a psát? Bůhví. Uvidíme. Ano, je to od ní sprosté. Ale že by to ve mně vyvolávalo vztek? Zlato, kdybych měla dostat dolar pokaždé, když se mi tohle děje, byla bych opravdu bohatá!“

Olivia dál celou záležitost nekomentovala a zřejmě čeká až tento spor vyšumí. Nutno ovšem podotknout, že její deska i stejnojmenný film vychází pod labelem Geffen Records, pod kterým vyšlo i album s kapelou Hole. Jistou podobnost ve stejných coverech tak nemusí mít na svědomí Olivie, ale spíš vydavatelství.

Články, které by tě mohly zajímat