Právě vysíláme

D.Y.K. Tour se přesouvá na počátek roku 2021! „Těším se na vás, mějte zatím krásné dny“ vzkazuje VOJTĚCH DYK

27. května 2020 11:10
D.Y.K. Tour se přesouvá na počátek roku 2021! „Těším se na vás, mějte zatím krásné dny“ vzkazuje VOJTĚCH DYK

D.Y.K. Tour se přesouvá na rok 2021! Koncertní turné nově odstartuje 27. ledna 2021 koncertem v Olomouci a další vystoupení se uskuteční ve všech původně plánovaných městech: dva večery v Sono Centru v Brně, dále koncert v Mladé Boleslavi, v Pardubicích a v pražské hale Fórum Karlín. Koncert, který se měl uskutečnit v amfiteátru v Rožnově pod Radhoštěm, nahradí 31. ledna vystoupení v Robe Aréně v Zubří.

Nenechte si ujít nové termíny

Všechny již zakoupené vstupenky na původní data koncertů zůstávají v platnosti na nové termíny. Lístky vydané na koncert v Rožnově pod Radhoštěm, platí na koncert v Zubří.

„Milí přátelé, z důvodů nastalých a z nařízení vládních, byli jsme bohužel nuceni přesunout naše tour D.Y.K. na jiné termíny, kdy už doufejme budeme všichni zdrávi a odpočinutí. Lístky, které jste si již zakoupili, samozřejmě platí i nadále na nové termíny. Vy, kteří jste si je ještě nezakoupili, tak můžete učiniti. Já osobně se na vás těším jak blecha skákavá! Mějte zatím krásný dny,“ vzkazuje fanouškům zpěvák Vojtěch Dyk.

Vojtěch Dyk představil projekt  D.Y.K. v závěru loňského roku. Album, na němž autorsky spolupracoval s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem a americkou zpěvačkou Kennedy, se nahrávalo v New Yorku a vyneslo Vojtěchu Dykovi nominaci na Cenu Anděl v kategorii Zpěvák roku.

Složení kapely, která se s Vojtěchem Dykem postaví na zdejší koncertní pódia, zůstává i pro posunuté turné stejné. Bude v ní kytarista Daniel Muniz, jenž působí v kapele Kennedy Administration, baskytarista Karim „Kace“ Hutton, za bicí usedne Roberto Robinson. A samozřejmě klávesista Ondřej Pivec, který  v USA dlouhodobě žije a spolupracuje s předními americkými muzikanty, například s Gregory Porterem. Právě s ním získal cenu Grammy za rok 2017. Za druhé klávesy usedne Jan Andr. Vokály povede zpěvačka Stephanie Fisher Alvarenga, která na projektu D.Y.K. působila také jako lektorka zpěvu.

Vstupenky na vystoupení těchto obrovských hvězd si můžete koupit zde. To bude jízda!

D.Y.K. Tour – termíny koncertů

27.1. 2021 Olomouc – Výstaviště Flóra, Pavilon A

28. + 29.1. 2021 Brno – Sono Centrum

31.1. 2021 Zubří – Robe Aréna

1.2. 2021 Mladá Boleslav –  Škoda muzeum

2.2. 2021 Pardubice – Ideon

3.2. 2021 Praha – Fórum Karlín

Zdroj: Universal Music CZ, YouTube, Tino Kratochvíl

Články, které by tě mohly zajímat