Právě vysíláme

DEMI LOVATO si smazala TWITTER po nevkusné poznámce na úkor rappera 21 SAVAGE!

5. února 2019 11:10
DEMI LOVATO si smazala TWITTER po nevkusné poznámce na úkor rappera 21 SAVAGE!

Americká zpěvačka Demi Lovato si smazala účet na Twitteru poté, co si na této sociální síti udělala legraci ze zatčeného rappera 21 Savage. Rapper, celým jménem Sha Yaa Bin Abraham-Joseph, prý podle americké imigrační policie bydlí ve Spojených státech nelegálně.

Demi čelila ostré kritice

Zpěvačka Demi Lovato, která si momentálně kvůli svým problémům s drogami dává kariérní pauzu, si utahovala z rappera 21 Savage na Twitteru během nedělního Super Bowlu. Lovato na sociální síti uvedla vzkaz:

„Na letošním Super Bowlu mě zatím nejvíc pobavily memy o 21 Savagovi.“

Twitter nesl zpěvaččinu poznámku těžce a Demi se brzy stala terčem urážlivých poznámek, které se nevyhnuly ani jejím vlastním problémům. Do americké zpěvačky se například opřel manžel Cardi B, rapper Offset, který ji stručně vzkázal, že toto téma není k smíchu. Demi si nato smazala Twitter a na Instagramu uvedla, že nechtěla nikoho urazit.

21 Savage má velký problém

Rapper 21 Savage čelí podezření, že se ve Spojených státech usadil nelegálně. Podle americké imigrační policie se do Spojených států přestěhoval coby občan Velké Británie, přestože měl pouze turistické vízum. Rapperovu situaci navíc komplikuje předchozí trest za držení drog z roku 2014. Nyní hrozí 21 Savagovi vyhoštění ze Spojených států. Rapperova právnička uvedla, že bude dělat vše pro to, aby mladého rappera propustili.

21 Savage je nominován na dvě ceny Grammy za singl Rockstar, na kterém se podílel s Post Malonem.

Podle amerického Centra pro studium migrace se ve Spojených státech nyní nachází až 10,6 milionu přistěhovalců bez papírů. Většina z nich ignoruje podmínky svého víza.

Zdroj: Reuters, BBC, CNN, YouTube, Instagram, Centre For Migration Studies, Grammy.com, NME, Twitter

Bizarní spor o poníkovi Berušce: Zapáchá moc, nebo ne?

Články, které by tě mohly zajímat