Právě vysíláme

Dommi představuje videoklip k singlu Beyond The Stars

15. ledna 2021 8:10
Dommi představuje videoklip k singlu Beyond The Stars

Zpěvačku Dommi si určitě pamatujete jako úspěšnou finalistku poslední řady Česko-Slovenské SuperStar. Po skončení televizní soutěže Dominika vydala povedený singl Homeland. Nyní představila videoklip k nové písni.

Písničku o tom, co si každý z nás nosíme v srdci, pro ni napsali a vyprodukovali The Carsleepers a znáte ji dobře i z našeho vysílání. Homeland v létě patřila k nejpopulárnějším českým skladbám.

Spolupráci s The Carsleepers si Dommi pochvalovala a tak není divu, že s nimi natočila i novinku Beyond The Stars. Pomalejší skladba náladou koresponduje s atmosférou končícího podzimu. „Když mi kluci poprvé pustili demonahrávku, hned jsem věděla, že tuhle písničku chci dělat. Tempově volnější věci mi sedí, cítím se v nich líp,“ přiznává Dominika. „Finální verze se mi moc líbí.“ dodala.

Jako asi každému hudebníkovi i Dominice chybí přímý kontakt s fanoušky: „Moc jsem se těšila na samostatné koncerty. Stihli jsme ale odjet jen několik společných vystoupení s dalšími účastníky SuperStar. Uvidíme, co se bude dít v příštím roce.“

Přípravu ale rozhodně nepodceňuje. Postavila si domácí studio a zkouší zhudebnit vlastní nápady. „Není to nic velkého – počítač, zvukovka, mikrofon. A třeba mi něco přinese Ježíšek,“ usmívá se talentovaná dívka. „Každopádně se chci brzy pochlubit s něčím autorským.“ dodala odhodlaně Dominika.

Zdroj: Warner Music, Youtube

Články, které by tě mohly zajímat