Právě vysíláme

DUA LIPA oslavila 25. narozeniny na pláži! Parťáka jí dělalo roztomilé nové štěně

24. srpna 2020 11:10
DUA LIPA oslavila 25. narozeniny na pláži! Parťáka jí dělalo roztomilé nové štěně

Zpěvačka Dua Lipa oslavila své 25. narozeniny na pláži v Malibu s přítelem Anwarem Hadidem a novým psím mazlíčkem. Koukejte, jak jim to spolu sluší!

Britská zpěvačka chodí s modelem Anwarem, jenž je mladší bratr úspěšných modelek Gigi a Bella Hadid, už přes rok. Anwarova matka je známá holandská modelka Yolanda Hadid a jejich otec je realitní magnát Mohamed Hadid.

Dua Lipa a Anwar Hadid strávili zpěvačky narozeninový den na pláži v Malibu s přáteli a s novým štěňátkem, kterého pojmenovali Dexter.

Dua na pláži předvedla  svou přirozenou krásu a perfektní postavu. Dvojice vypadala šťastnější než kdy jindy, když běžela po pláži s Dexterem. 

Podle bulváru Lipa koupila nemovitost poblíž Hadidovy slavné rodiny v Beverly Hills. Autorka hitu New Rules se připravuje na vydání svého nového remixového alba, které následuje po velkém úspěchu desky Future Nostalgia. Nová verze alba Future Nostalgia vyjde 28. srpna a bude zahrnovat mimo jiné skladby s Madonnou, Missy Elliott a Gwen Stefani. Těšíme se na to!

Zdroj: Daily Mail

Články, které by tě mohly zajímat