Právě vysíláme

DUA LIPA vydala remix alba Future Nostalgia! Píseň s MADONNOU a MISSY ELLIOTT u kritiků propadla

30. srpna 2020 8:10
DUA LIPA vydala remix alba Future Nostalgia! Píseň s MADONNOU a MISSY ELLIOTT u kritiků propadla

Dlouho očekávané druhé album Dua Lipy Future Nostalgia zpěvačka vydala 27. března 2020. Nyní vydala jeho remix Club Future Nostalgia, který dostal i vizuální podobu. Remix s Madonnou a Missy Elliott u kritiků ovšem propadl.

„Náš malý karanténní sen, příležitost jednou za život uprostřed této šílené doby v našich životech,“ oznámila zpěvačka vydání remixu Club Future Nostalgia na Instagramu. Každou skladbu remixu upravuje člen elity tanečního světa a některé z největších popových hvězd na planetě. Remixy jsou prezentované ve formě kontinuálního megamixu od diskotéky po house, drum’n’bass a další. Na projektu pracovala dlouholetá DJ a producentka známá jako The Blessed Madonna.

Představte si noční klub obývaný některými z nejlegendárnějších popových umělců všech dob. Na remixovém albu Lipa spolupracuje s Madonnou, Missy Elliott, Gwen Stefani a mnoha dalšími hosty. Bohužel dle kritiků singl Levitating s královnou popu Madonnou a raperkou Missy Elliott patří k několika nízkým bodům alba. Překvapivě nudná Dua Lipa, vyčpělá Madonna, upozaděná Missy Elliott a spousta barev – to je dle kritiků klip Levitating. Největší podíl na tom má zřejmě DJka The Blessed Madonna, která dostala na starost skladbu zremixovat.

Poslechněte si celé album Club Future Nostalgia níže. Jak se vám líbí?

Zdroj: Billboard, Instagram

Články, které by tě mohly zajímat