Právě vysíláme

Ellie Goulding si v novém klipu zahrála na Cher i vyhazovačku v klubu

26. ledna 2021 8:10
Ellie Goulding si v novém klipu zahrála na Cher i vyhazovačku v klubu

Duo Silk City se svým fanouškům neozvalo dlouhé dva roky. Během koronavirové pauzy však zapracovali Mark Ronson a Diplo na nové k muzice a vznikl tak song New Love. K jeho nahrání si přizvali zpěvačku Ellie Goulding.

Ve videoklipu k chytlavé taneční skladbě New Love si Ellie Goulding střihla hned několik rolí. Nejenže si v prostředí extravagantního klubu nasadila paruku a připomínající Cher si zazpívala na pódiu, ale vyzkoušela si také, jak obtížná může být někdy práce vyhazovače.

Song New Love je o ztrátě sebe samotného. Duo Silk City ho vydalo dva roky po zveřejnění singlu s Dua Lipou. „Vždycky jsem rád, když se ve studiu sejdu s Markem. Od vzniku Silk City si konstantně měníme nápady a teď konečně přišel čas nějaký z nich oživit. Jde o klasickou housovou nahrávku a Ellie byla tak hodná a propůjčila jí svůj hlas,“ uvedl Diplo.

„Zbožňuju hudbu, která vzniká, když se s Wesem sejdeme. Je tolik odlišná od všeho, na čem makám. Ellie znám přes deset let a je skvělé, že jsme konečně na něčem pracovali také spolu,“ dodal Mark Ronson. Ze spolupráce má radost také sama zpěvačka. „Zdálo se mi správné vydat společnou hudbu v době, kdy všichni potřebujeme tančit a být volní, a to třeba jen v kuchyni,“ uvedla Goulding.

Zdroj: Billboard, ShutterStock

Články, které by tě mohly zajímat