Právě vysíláme

EMINEMA po vystoupení vyslechly bezpečnostní služby

16. září 2018 11:10
EMINEMA po vystoupení vyslechly bezpečnostní služby

Eminem se po vystoupení na BET Awards dočkal výslechu od bezpečnostních služeb poté, co se během koncertu ostře opřel do prezidenta Trumpa. Co chtěli agenti zjistit a jak to všechno dopadlo?

Eminem se rozhodně netají tím, že nenávidí prezidenta Spojených států Donalda Trumpa. Na nové desce Kamikaze ho důkladně zkritizoval během písničky The Ringer, označující ho jako „Agent Orange“ (název chemické zbraně, kterou Američané používali během války ve Vietnamu) a pravidelně mu nadává v rozhovorech a během koncertů.

Eminem při koncertu v Londýně s Edem Sheeranem

Nicméně, ani věčný provokatér Eminem asi nečekal, že si za kritiku vůči prezidentu Trumpovi vyslouží výslech od bezpečnostních služeb. V novém rozhovoru michiganský rapper přiznal, že po freestyleovém vystoupení na cenách BET v červnu ho federální agenti navštívili ve studiu. Ptali se, zda rapper svými texty jen provokuje nebo jestli chce prezidenta skutečně ohrozit.

Pro rappera to byla docela děsivá zkušenost, ale zdá se, že z toho všeho vyvázl bez větších problémů. Uvidíme, jestli se dočká další návštěvy kvůli nové desce Kamikaze!

Zdroj: BBC Music, Instagram, Michigan Entertainment, YouTube

Video: Top 10 new school rapperů

Články, které by tě mohly zajímat