Právě vysíláme

Exkluzivní premiéra: O5 a Radeček vydávají videoklip k poetickému singlu Romantický smyčce

29. května 2022 11:00
Exkluzivní premiéra: O5 a Radeček vydávají videoklip k poetickému singlu Romantický smyčce

O5 a Radeček představují nový singl s poetickým názvem Romantický smyčce. Píseň je dítětem songwritingu, jenž se uskutečnil loni v létě v Praze. Skladba přišla na svět za přispění mnoha autorů, včetně zahraničních producentů Kaspera Larsena a Marka Platiho.

Z českých autorů se na skladbě podíleli kromě kluků z O5 a Radeček také známý textař Tomáš Roreček a úspěšný hudební producent Lukáš Chromek. Na výsledném mixu pracoval další talentovaný producent Honza Balcárek a finální sound dalo písni studio Sterling New York.

„Upřímně musím přiznat, že jsem nikdy nevěřil, že to může fungovat. Songwriting je sice ve světě fenomén, ale stejně mi nešlo do hlavy, jak může parta lidí na povel společně napsat dobrou písničku. Vždyť já na skládání vždy potřeboval tu správnou chvíli a klid. No a dneska už vím, že songwriting opravdu funguje, Romantický smyčce jsou toho důkazem,“ říká k novince Tomáš Polák, zpěvák O5 a Radeček.

K singlu vznikl také již zmiňovaný videoklip pod režijní taktovkou Jakuba Mahdala. Originální dějovou linku poutavě kolorují podmanivé odstíny prosluněného podzimního dne. Hlavní role zamilované dívky se pak zhostila herečka Andrea Daňková, která vloni zazářila v komedii Shoky & Morthy: Poslední velká akce.

Romantický smyčce uslyší fanoušci naživo poprvé v rámci plánovaného Turné na střechách 2022, které odstartuje v úterý 19. července 2022 v Liberci a skončí ve čtvrtek 28. července 2022 v Olomouci. Na exkluzivních koncertech blízko nebe zazní i další hity jako Bra3, Vloupám se, Sex ve sprše, Praha a mnoho dalších. Speciálním hostem bude úspěšný zpěvák Jakub Děkan. “Koncerty na střechách jsou jedinečné nejen místem konání, ale i pohodovou atmosférou, kdy jsme si s fanoušky hodně blízko. Zároveň se všichni také mohou těšit na dechberoucí výhledy,” slibuje zpěvák Tomáš Polák.

Články, které by tě mohly zajímat