Právě vysíláme

Festival MÁCHÁČ oznamuje další hvězdný seznam interpretů na Techno Stage!

16. ledna 2019 10:30
Festival MÁCHÁČ oznamuje další hvězdný seznam interpretů na Techno Stage!

Festival elektronické hudby se do devatenáctého ročníku řítí ve velkém stylu! Pořadatelé opět oznamují dvoudenní program na techno stage a mezi účinkující interprety nechybí ani dvě obrovské hvězdy světové techno scény. O koho jde?

To nejlepší ze světa techno

Devatenáctý ročník festivalu Mácháč proběhne ve dnech 23. a 24. srpna 2019 a tamní techno stage bude během těchto dvou dnů doslova nabitá hvězdami. V pátek k Máchovo jezeru zamíří Christian Smith – skvělý švédský producent a DJ, který nemá rád elitářství na taneční scéně, pomáhá novým talentům a sociální sítě považuje za nutné zlo. Pokud znáte jeho tvorbu a pozici na techno scéně, tak jistě budete souhlasit, že si takové soudy může dovolit. Mimo svůj label Tronic vydává nejčastěji u Drumcode, Plus8 Records nebo Cocoon Recordings. Velmi kladnou kritiku sklidilo jeho poslední album Synergy z roku 2017, kde všech 12 skladeb tvořil ve spolupráci s jinými producenty a s každým z nich přímo v jejich studiu v domovské zemi.

Švédský DJ Christian Smith

 

Sobotními zahraničními hosty budou pánové Frederic Berger a Patrick Buck aka Kaiserdisco, kteří více jak deset let chrlí kvalitu na labelech jako Drumcode, Suara, Tronic a KD. Po dvou stylově pestřejším albech přišli v roce 2017 s albem Another Dimension, které je s jedenácti skladbami naopak poctou striktně klubovému technu. Nechme se tedy překvapit, co si pro nás tito rodáci z Hamburku na svou premiéru u Máchova jezera připraví. Určitě to ale bude stát za to!

DJ duo Kaiserdisco

Předprodej lístků na letošní festival Mácháč probíhá exkluzivně v síti TicketMaster. Více info o festivalu a o prodeji lístků najdete na www.festival-machac.cz.

Zdroj: Festival Mácháč, Instagram

Nejsledovanější videa na YouTube v historii

Články, které by tě mohly zajímat