Právě vysíláme

Fiedlerski pálí hit za hitem a vydává singl Black Hole i s videoklipem

7. února 2021 8:10
Fiedlerski pálí hit za hitem a vydává singl Black Hole i s videoklipem

Fiedlerski nelení a po svém lednovém hitu Pápá s Benem Cristovao a Steinem27, se kterým se mimochodem stále drží v trendech, vydává únorový singl Black Hole, na kterém spolupracoval se zpěvačkou Annabelle a britským rapperem V. I. C.

Black Hole je pohodová feel-good písnička s o trochu méně pohodovým obsahem. „Je to doslova o černý díře, do který se můžeme nevědomky dostat, když setrváváme ve špatným stereotypu, co nás postupně rozkládá“ vysvětluje Annabelle. Ke zpěvačce se ve druhé sloce přidává britský rapper V. I. C, který je pod přezdívkou @hellovicco stoupající Instagramovou a TikTokovou hvězdou v Británii.

Videoklipu se již tradičně ujal režisér Ondřej Kudyn, který s Fiedlerskim začíná tvořit nerozlučnou kreativní dvojici. „Celý klip je takovým únikem ze stereotypu,“ popisuje Kudyn. „Orámování noční scénou představuje onu black hole, zatímco uvnitř je klip plný radosti, která vyplývá ze zpěvu.“ Zároveň dodává: „S Fiedlerskim a Annabelle rád pracuju, jsou super kombinace a světový zvuk se točí nejlíp.“ 

Zdroj: Universal Music

Články, které by tě mohly zajímat