Právě vysíláme

Hádky a „špatná krev“! ZAYN MALIK po letech přiznal, jaké vztahy panovaly ve skupině One Direction

11. listopadu 2018 11:10
Hádky a „špatná krev“! ZAYN MALIK po letech přiznal, jaké vztahy panovaly ve skupině One Direction

Když Zayn Malik v roce 2015 opustil skupinu One Direction, řada fanynek po celém světě zůstala v šoku. Ačkoliv mladý zpěvák tehdy prohlašoval, že odchází z důvodu toho, že chce tvořit vlastní hudbu a s kluky z kapely nemá žádný problém, nyní tvrdí něco naprosto jiného.

Zayn v rozhovoru pro americký časopis Vogue prozradil, jaké měl ve skutečnosti s Harrym, Luisem, Nailem a Liamem vztahy, a jaký byl opravdový důvod toho, proč se skupinu, jenž měla ve světě neuvěřitelný úspěch, rozhodl opustit.

Kamarádi jen před zraky veřejnosti?

Přešli jsme z divadel do arén a stadionů a bylo to velmi náhlé, prostě bum, bum, bum,“ rozpovídal se Malik o raketovém vzestupu. „Myslím, že takto rychlý postup by každého – ale obzvlášť když je vám 17 nebo 18 – poznamenal. Lidé se s tím srovnávají různě, zvlášť když ve skupině máte pět odlišných osobností. Vztahy mezi námi se rozpadly,“ řekl čtyřiadvacetiletý zpěvák a rovněž přiznal, že si v kapele nikdy nenašel opravdového přítele. S ostatními členy One Direction se nevídá ani teď.  „Popravdě jsem se žádným z nich nehovořil už roky. Staly se nějaké věci, byly řečené nějaké věci a potom jsem odešel. Byly to jízlivé ošklivé věci, které bych nikdy nečekal. Seběhlo se několik takových menších hádek jako smršť a pak už mezi námi byla cítit špatná krev,“  řekl autor několika hitů a dlouholetý přítel modelky Gigi Hadid. Co mu kluci provedli? To už prozradit nechtěl.

Zdroj: Vogue

Filmy, které vám zaručeně zvednou náladu během pochmurných podzimních dní

Články, které by tě mohly zajímat