Právě vysíláme

MARPO A TROUBLEGANG MARPO A TROUBLEGANG vydali klip k tracku Klub rváčů. Posléze ho ovšem samotný MARPO smazal!

13. prosince 2019 8:00
MARPO A TROUBLEGANG MARPO A TROUBLEGANG vydali klip k tracku Klub rváčů. Posléze ho ovšem samotný MARPO smazal!

Marpo a TroubleGang mají už pár týdnů nové album Dva a připravují se na svůj velkolepý koncert na pražském stadionu Eden, který proběhne v příštím roce. Zároveň tato oblíbená rapová parta nyní vydává nový klip k songu Klub rváčů.

Tvrdé rockové kytary, elektronické beaty i velmi otevřené texty. To všechno přináší album Dva, které vyšlo na konci listopadu. Marpo a kluci z Troublegangu nezahálí a chtějí fanoušky na show v Edenu pořádně připravit. Po klipu k song Víkend tedy natočili nový videoklip, jenž vznikl k tracku Klub rváčů. V něm IronKapWohnout a Marpo vzpomínali na doby svého dospívání v Praze a rapovali o svém „hoodu“. A ačkoliv jistě fanoušci klip ocenili, na YouTube byl smazán hned po jednom dni.

Videoklip překvapivě odstranil samotný Marpo, který posléze na Instagramu řekl, proč to udělal. „Klip Klub rváčů jsem z YouTube odstranil já z jednoho prostýho důvodu, a to je ten, že s nim prostě nejsem spokojený,“ přiznal rapper a dodal, že se fans mohou těšit na nový klip k úplně jiného songu. Tak uvidíme, s jakou novinkou ještě Marpo a TroubleGang přijdou.

 

Zdroj: YouTube

Články, které by tě mohly zajímat