Právě vysíláme

„Je to peklo!“ ARIANA GRANDE přiznala, jaké pocity zažívá při světovém turné

25. dubna 2019 11:10
„Je to peklo!“ ARIANA GRANDE přiznala, jaké pocity zažívá při světovém turné

Ariana Grande patří momentálně mezi nejúspěšnější zpěvačky a jezdí jeden vyprodaný koncert za druhým. Jak však nyní sama uvedla na Twitteru, život na cestách je pro ni velice obtížným a turné si vůbec neužívá. Proč?

Jakmile umělci vydají novou desku, pár měsíců poté obvykle zamíří na turné. Ani Ariana není výjimkou. Když přišlo na svět její doposud poslední album Sweetener, vyrazila zpěvačka na světové turné. Časté cestování a náročné show však bývají hodně vyčerpávající a řada umělců je při nich vystavena velkému tlaku. Stejně to má i Ariana, která nyní na Twitteru uvedla, že vystupování není pro její duševní zdraví vůbec dobré.

„Cítím se tak prázdná, přála bych si, abych měla víc energie, kterou bych vám mohla dát. Momentálně ji ale nemám. Dělat hudbu ve studiu je pro mě terapie, ale vystupovat s ní, to je, jako bych to znovu zažívala, pro mě je to peklo!“ napsala zpěvačka v narážce na otřesný zážitek z roku 2017, kdy po jejím koncertu v britském Manchesteru došlo k teroristickému útoku, jež ji velmi poznamenal a způsobil ji posttraumatickou stresovou poruchu.

Do konce tour zbývá Arianě 70 koncertů. Zpěvačka se dokonce 8. září objeví i v Praze. Ačkoliv prý koncerty špatně prožívá, rozhodně vystoupení rušit nechce. „To bych neudělala, jen se s vámi dělím o své pocity. Je to náročné, ale snažím se. Moje duše je zmatená a unavená. Mám vás ráda,“ napsala a fanoušci si asi velmi oddychli.

Zdroj: Twitter, Cosmopolitan

Články, které by tě mohly zajímat