Právě vysíláme

Jennifer Lopez úplně nahá: na Instagramu ukázala dokonalou postavu

26. listopadu 2020 11:10
Jennifer Lopez úplně nahá: na Instagramu ukázala dokonalou postavu

Zpěvačka Jennifer Lopez se po padesátce rozhodně nemá za co stydět. Na sociálních sítích ukázala dokonalou vysportovanou postavu v rouše Evině.

Americká ikona poslední dobou pořádně provokuje. Před pár dny se během svého vystoupení na American Music Awards předvedla v průhledném overalu, nyní odhodila svršky úplně!

Na Instagramu vydala velmi dráždivé příspěvky, kterými rychle získala pozornost všech fanoušků a médií.  Jennifer nedávno představila svou vlastní kosmetickou značku JLO Beauty, kterou bude prodávat pod sloganem Krása nezná minimální trvanlivost. V kampani se objevila úplně nahá! Popová hvězda také plánuje vydat nový singl a tak propagaci obou novinek spojila.

Ve videu a na fotografiích je Lopez úplně nahá, zatímco v pozadí ve videu hraje její nová píseň nazvaná In the Morning. Záběry na její nahé perfektní tělo jsou detailní,  nyní se všichni těší na videoklip k novému singlu.

 

Lopez ví, jak si získat pozornost! Na své postavě neustále tvrdě dře, a tak nemá problém odhodit šaty a ukázat se v rouše Evině.

 

Zdroj: Instagram

Články, které by tě mohly zajímat