Právě vysíláme

JOE JONAS a SOPHIE TURNER uspořádali tajnou svatbu v Las Vegas. Oddal je ELVIS PRESLEY

2. května 2019 11:10
JOE JONAS a SOPHIE TURNER uspořádali tajnou svatbu v Las Vegas. Oddal je ELVIS PRESLEY

Ve světě showbyznysu proběhla další utajená svatba! Své ano si řekla herečka Sophie Turner a její snoubenec, zpěvák Joe Jonas. Svatební obřad proběhl překvapivě v kapli v Las Vegas a podle nejnovějších informací byl velmi rychlý. O žádnou velkolepou veselku se tedy v žádném případě nejednalo!

Joe ze skupiny Jonas Brothers a oblíbená hvězda seriálu Hry o trůny spolu randí už od roku 2016. Své zásnuby pár oznámil v březnu letošního roku a nikdo rozhodně nečekal, že do toho dvojice praští tak brzy.

Ačkoliv měl obřad ve Vegas zjevně proběhnout v naprostém utajení, DJ Diplo, který byl jedním z hostů, novinu propálil na svém Instagramu, kde zveřejnil InstaStories přímo z kaple. Díky jeho živému vysílání tak už víme, že SophieJoe dodrželi všechny zvyky, které by svatba v městě hazardu měla splňovat a byli oddáni v poněkud kýčovitě vyzdobené kapli za přítomnosti dvojníka legendárního Elvise Presleyho. Půvabná herečka se vdávala v bílých šatech se závojem a společně se svým manželem po obřadu ještě zapózovala na kapotě růžového Cadillacu. Celá vesela je pak údajně stála pouhých 600 dolarů.

Svatby se zúčastnila nejbližší rodina obou snoubenců. Po boku Joa tak stáli jeho dva mladší bratři Nick a Kevin, jenž jsou už také nějakou dobu šťastně ženatí. Kevin si před devíti lety vzal svou dlouholetou lásku Danielle a Nick řekl ano herečce indického původu Priyance Chopře. Svatba nejmladšího z bratrů se však od těch ostatních velmi lišila. Kvůli kořenům Priyancy byla opravdu honosná a trvala celé tři dny.

Zdroj: Instagram, DailyMail

Články, které by tě mohly zajímat