Právě vysíláme

JUSTIN BIEBER držel před svatbou s HAILEY roční celibát! Vzal se slavný pár jen kvůli sexu?

10. února 2019 11:10
JUSTIN BIEBER držel před svatbou s HAILEY roční celibát! Vzal se slavný pár jen kvůli sexu?

Justin Beiber a jeho žena Hailey promluvili poprvé od svatby o jejich manželství. V rozhovoru pro časopis Vogue otevřeně přiznali, jak moc jim to ve vztahu klape a jak vypadá jejich sexuální život.

Slavný zpěvák a krásná modelka jsou svoji teprve pár měsíců, ale už teď si podle svých slov uvědomují, jak moc je manželství složité. Jak samotný Justin přiznává, svou ženu nadevše miluje. Důležitým bodem pro spokojený život ve dvou je však pro něj vyjadřování emocí a pocitů. „Je pro mě velmi těžké nevyjadřovat emoce. Musím říkat, co cítím,“ uvedl Justin a Hailey dodala, že první týden manželství byl pro ni velmi složitý, ale nyní je všechno zalité sluncem a mladý pár si užívá společnou lásku. „Hodně jsme se změnili, ale vždycky jsme se navzájem podporovali. Justin je můj nejlepší přítel a já jsem za něj velmi vděčná,“ řekla půvabná blondýnka na adresu svého muže.

Před svatbou ne!

Ve společném rozhovoru se dvojice opravdu otevřela a nebála se odpovědět ani na otázky, které se týkají jejich sexuálního života. Justin dokonce přiznal, že předtím, než poznal Hailey, rozhodl se žít celý jeden rok v celibátu. Jeho partnerka si tak musela zvyknout na to, že sex bude až po svatbě a právě i to byl zřejmě důvod, proč se do toho rozhodli „praštit“ už po půl roku chození.

Rok bez sexu se Justin rozhodl podstoupit především kvůli své víře. Slavný zpěvák kanadského původu si totiž myslí, že sexuálním půstem se dostane blíž k Bohu. „Pán po nás nežádá, abychom měli sex. Snažím se Hailey chránit před ublížením a bolestí. Myslím, že sex může způsobit spoustu bolesti. Někdy lidé dělají sex, protože se necítí dost dobře, protože jim chybí sebevědomí,“ řekl Justin a zároveň se rozpovídal o psychických problémech, co ho v minulosti trápily.

Nejhorší období prý zpěvák prožíval během svého náročného turné v roce 2016. Únava a pocity samoty ho dohnaly až k depresím a pocitům úzkosti, které musel posléze léčit prášky. Nyní už je mu ovšem zase dobře a zažívá patrně to nejšťastnější období v životě. S Hailey se dokonce těší na založení rodiny, ale zároveň si uvědomují, že na děti mají ještě spoustu času.

Mladí manželé nafotili  pro americký Vogue řadu povedených snímků. Mrkni na ně v naší galerii!

 

 

Zdroj: Cosmopolitan, Vogue

Galerie: Takhle vypadala Doktorka Quinnová zamlada

Články, které by tě mohly zajímat