Právě vysíláme

Justin Bieber se nemůže dočkat potomka, otcem by chtěl být už příští rok

10. října 2021 13:10
Justin Bieber se nemůže dočkat potomka, otcem by chtěl být už příští rok

Fanoušci Justina Biebera a Hailey Baldwin netrpělivě očekávají zprávu o tom, že je modelka těhotná. Zatímco doposud zpěvák veškeré spekulace brzdil s tím, že se cítí na dítě ještě mladý a na rodičovství nespěchá, v novém dokumentu se nechal slyšet, že by si přál s manželkou už zapracovat na miminku.

Justin Bieber se po krátké pauze opět vrací na scénu. V pátek fanouškům představil nejen novinku Ghost, ale spolu s ní i dokument Our World. V něm ho kamery zachytily diskutovat s manželkou Hailey Baldwin o možném těhotenství.

„V roce 2021 bych chtěl dosáhnout dalších svých cílů a bavit se. Určitě pro mě bude i nadále na prvním místě rodině a doufám, že si upleteme sviště,“ vypráví v dokumentu Bieber ráno před jeho novoročním koncertem. „V roce 2021?“ ptá se ho manželka, které zpěvák odpovídá, že by se chtěl o miminko „pokoušet v závěru roku 2021“.

Justin Bieber s partnerkou se nikdy netajili tím, že by chtěli být mladými rodiči. „Miluji děti a nemůžu se dočkat, až budu mít své vlastní,“ uvedla před třemi lety Baldwin pro Vogue. Jak ale zpěvák v závěru minulého roku prozradil v show Ellen DeGeneres, nemyslel si, že je jeho manželka na mateřství připravená. „Chce si jako žena splnit nějaké své cíle a já jsem s tím naprosto v pohodě,“ řekl.

Pár však pravděpodobně změnil názor a je tedy možné, že příští rok se rodina Bieberů rozroste o dalšího člena. „Budeme mít tolik dětí, kolik si Hailey bude přát. Přeci jen je to její tělo. Myslím ale, že jich pár chce. Minimálně dvě nebo tři,“ dodal hudebník.

Články, které by tě mohly zajímat