Právě vysíláme

Justin Bieber vydává novinku Hold On z chystaného alba Justice

7. března 2021 8:10
Justin Bieber vydává novinku Hold On z chystaného alba Justice

Světová megastar a držitel Grammy Award, zpěvák Justin Bieber, ohlašuje na pátek 19. března 2021 vydání svého šestého studiového alba Justice. Nyní ještě před samotným albem Justin Bieber vydává singl Hold On.

To obsahuje globálně úspěšné singly Lonely Benny Blancem, Holy, na kterém hostuje Chance The Rapper a Anyone, které dohromady nashromáždily více než dvě miliardy streamů po celém světě a všechny se dostaly do Top 40 v singlové hitparádě Billboard Hot 100.

„V době, kdy je na této planetě tolik špatného, všichni toužíme po uzdravení a spravedlnosti pro lidstvo,“ řekl Justin Bieber k novému albu Justice a dodal, že při tvorbě tohoto alba pro něj bylo cílem vytvořit hudbu, která poskytne lidem útěchu. Chtěl přinést písně, s nimiž se lidé mohou ztotožnit a spojit, aby se cítili méně osamělí. „Hudba je skvělý způsob, jak si navzájem připomínat, že nejsme sami a může být také způsobem, jak navázat vztah se sebou samým. Vím, že nespravedlnost nemůžu jednoduše vyřešit tím, že budu dělat hudbu, ale myslím, že když všichni splníme svůj úkol a využijeme své dary, abychom sloužili této planetě a sobě navzájem, budeme mnohem blíže sjednocení,“ zaznělo od umělce.

S více než 75 miliardami kariérních proudů a více než 70 miliony prodaných alb po celém světě, Justin Bieber nadále kraluje žebříčku jako jeden z největších umělců planety.

Pusťte si klip k novému singlu Hold On.

 

Zdroj: Universal Music

Články, které by tě mohly zajímat