Právě vysíláme

JUSTIN TIMBERLAKE se omlouvá za „úlet“ s mladou herečkou. Co vzkazuje manželce JESSICE BIEL?

6. prosince 2019 11:10
JUSTIN TIMBERLAKE se omlouvá za „úlet“ s mladou herečkou. Co vzkazuje manželce JESSICE BIEL?

Justin Timberlake byl během natáčení nového filmu obviněn z nevěry. Fotografové ho totiž načapali, jak popíjí se svou hereckou kolegyní, a navíc ji u toho i drží za ruku. A protože si bulvár namazal zpěváka na chleba, nezbývalo Justinovi nic jiného, než se za svou chybu omluvit.

Zpěvák byl vyfocen fotografy, jak po natáčení filmu Palmer sedí na balkóně s herečkou Alishou Wainwright a až podezřele se k ní má. S půvabnou brunetkou se totiž držel za ruku a Alisha si několikrát opírala ruku o jeho stehno. Zpěvák navíc neměl na ruce ani snubní prstýnek, který obvykle nosí. Už řadu let je totiž jeho manželkou herečka Jessica Biel.

Když se fotografie objevily na internetu, Justin je nechtěl absolutně komentovat. Nyní však na Instagramu sám napsal své vyjádření a uvedl, že mezi ním a půvabnou herečkou absolutně nic není. „Před pár týdny mně mnoho lidí odsoudilo, ale pojďme si to říct na rovinu. Mezi mnou a mou kolegyní se vůbec nic nestalo. Tu noc jsem moc pil a lituji svého chování. Měl jsem to všechno tušit. Tohle není příklad, který bych chtěl dát svému synovi. Chci se omluvit své úžasné ženě a celé rodině, že jsem je zatáhl do této trapné situace a nyní se budu soustředit na to, abych byl tím nejlepším manželem a otcem. Na film Palmer jsem neuvěřitelně hrdý a těším se, až film uvidíte,“ napsal Justin, kterého evidentně celá situace velmi mrzí.

 

 

 

Zdroj: Instagram

Články, které by tě mohly zajímat