Právě vysíláme

KANYE WEST údajně zrušil kandidaturu na post prezidenta Spojených států! Potvrdil to manažer kampaně

15. července 2020 11:10
KANYE WEST údajně zrušil kandidaturu na post prezidenta Spojených států! Potvrdil to manažer kampaně

Americký rapper Kanye West prý na post prezidenta Spojených států kandidovat nebude! Nečekanou novinku prozradil manažer kampaně Steve Kramer. Jaký má k tomu Kanye důvod?

Že by Kanye změnil názor?

Kanye West zřejmě změnil názor na svou kandidaturu na post prezidenta USA. Rapper začátkem měsíce prohlásil na Twitteru, že chce vstoupit do boje o pozici nejmocnějšího politika planety. Přestože ho v této donquijotské výpravě podpořila jeho žena Kim, miliardář Elon Musk a Chance The Rapper, nyní se zdá, že Kanye změnil názor a kandidovat nakonec nechce.

„Je mimo hru,“ uvedl serveru Intelligencer manažer Kanyeho kampaně Steve Kramer. Zkušený manažer politických kampaní víc prozradit nechtěl. „Víc vám řeknu, až zrušíme všechny naše akce,“ pokračoval Kramer, „dnes pro nás pracovalo přes 180 lidí.“  Všichni dobrovolníci a zaměstnanci kampaně teď zřejmě přijdou o práci. Sám rapper se k nečekané změně zatím nevyjádřil.

Důvod za tímto rozhodnutím tak zůstává nadále tajemstvím. Pokud si to Kanye West ještě rozmyslí a bude kandidovat, musí tak učinit jako nezávislý kandidát. V šesti amerických státech navíc už vypršela lhůta pro registraci kandidatury na post prezidenta, a tak by se Kanye nemohl o vítězství v těchto státech ucházet. Je nutno také podotknout, že Kanye West trpí bipolární poruchou.

Zdroj: NME, Intelligencer, Shutterstock

Články, které by tě mohly zajímat