Právě vysíláme

Kapela MIRAI vydala nový videoklip v netradičním retro stylu!

24. července 2020 9:22
Kapela MIRAI vydala nový videoklip v netradičním retro stylu!

Kapela Mirai vydala nový videoklip k singlu Chci tě mít do rána z poslední úspěšné desky Arigató.  Singl dostal zábavný retro vzhled plný pozitivní energie.

Singl dostal zbrusu novou nejen vizuální, ale také zvukovou podobu. Úspěšná česká kapela Mirai se dala dohromady se slovenským raperem Majselfem. Nevšední spojení těchto československých umělců prý vzniklo přirozeně, alespoň podle zpěváka Miraie Navrátila„Už při prvním setkání jsme si hudebně i lidsky sedli. Majselfovu tvorbu dlouhodobě sledujeme a baví nás. Jsme na jedné vlně a ze spolupráce máme velkou radost,“ popsal spolupráci Mirai.

„Ja osobne vnímam toto spojenie veľmi pozitívne, keď mi prišiel prvý kontakt od Mirai na spoluprácu, tak som sa veľmi potešil. Z mojej strany sa spolupráca podarila na jednotku. Táto skladba má hneď po prvom vypočutí nesmierne bavila a aj text som napísal okamžite po prvom vypočutí, takže sa teším ako sa bude páčiť aj našim fanúšikom“, řekl o spolupráci rapper Majself.

Režie klipu v netradičním stylu se opět chopil Ondřej Kudyn. Nejedná se o první spolupráci s Mirai. Režisér Kudyn stojí i za dalšími videoklipy kapely Mirai z alba Arigató  jako třeba ØTCHI a Hometown. Hlavní roli si zahrála mladá herečka Klára Miklasová„Odehrála to úplně skvěle. Netušil jsem, že to bude tak dobrý. Bez ní by to video bylo poloviční,“ zhodnotil výkon herečky Mirai.

Zdroj: Youtube, Universal music

Články, které by tě mohly zajímat