Právě vysíláme

Kapela O5 a Radeček má venku artový klip. Video zachycuje bohémský životní styl

27. září 2021 11:31
Kapela O5 a Radeček má venku artový klip. Video zachycuje bohémský životní styl

Kapela O5 a Radeček pouští do světa další klip k nedávno vydanému mini albu Bra3. Doslova obrazového zpracování se dočkala píseň Všechno nebo noc, na které Radečci spolupracovali se světově uznávaným trumpetistou Laco Dézcim.

Tentokrát v klipu ale fanoušci nenajdou kapelu. Celá scenérie se totiž odehrává v uměleckém ateliéru Adama Kolaříka, který je společně se svojí přítelkyní Klárou Elisovou hlavním protagonistou videa.

Snažili jsme se zachytit bohémský životní styl, kde nikdo neví, co přijde zítra a žije se naplno. Každý okamžik je naprostý unikát. Společné radostné chvíle trvají do noci a kolikrát i do rána. Všechno má silnou intenzitu a emoce. Je to kontrast. Den, noc, černá, bílá, muž, žena, všechno, nic. Všechno nebo noc,“ uvedl autor námětu a režisér klipu Lukáš Balcárek, kterého mohou hudební fanoušci znát také z účinkování v úspěšné bratrské kapele Light & Love.

 

Písnička Všechno nebo noc je druhým singlem z aktuální desky Radečků. Titulní skladba Bra3 se těší velkému úspěchů nejen u fanoušků, ale i v českém éteru. Půl roku patří k vůbec nejhranějším singlům v tuzemských rádiích. Ke skladbě vznikl také videoklip, ve kterém se objevila řada známých osobností se svými blízkými, například Lucie Bílá s bratrem, bratři Neckářové, No Name, Lucie Borhyová a Rey Koranteng a mnoho dalších.

 

Zdroj: BrainZone

Články, které by tě mohly zajímat