Právě vysíláme

Kateřina Marie Tichá vydává akustické EP Kolemjdoucí

29. ledna 2021 8:10
Kateřina Marie Tichá vydává akustické EP Kolemjdoucí

První autorské album Kateřiny Marie Tiché vyšlo v říjnu minulého roku a sklidilo nadšené ohlasy nejen u posluchačů, ale i odborné kritiky.

Talentovaná skladatelka a zpěvačka Kateřina Marie Tichá představila k písním Sami a Zničená zem i působivé videoklipy, pro posluchače si během prosincového nouzového stavu připravila živý streamovací koncert a nyní přichází s akustickým EP s názvem Kolemjdoucí, jenž obsahuje tři živé nahrávky z jamsession v pražském nahrávacím studiu RePraguae a vychází pouze digitálně. Dnes k němu Kateřina vydává záznam živé verze singlu Zničená zem. Oficiální videoklip se dočkal již více než 470 tisíc zhlédnutí.

EP obsahuje stejnojmennou píseň Kolemjdoucí, která vyšla ve své akustické verzi také jako video záznam pražské session, kde Kateřinu doprovodil na piano její producent Ondřej „ODD“ Turlák. Video na YouTube nasbíralo přes 220 tisíc zhlédnutí za dva měsíce. Dalšími skladbami EP jsou Příteli a akustická verze hitu Zničená zem, v níž Kateřinu doprovází na kytaru Matouš Rohovský a na piano Jirka Urgošík, kteří jsou stálými členy její doprovodné skupiny. Záznam ze session vychází právě nyní na YouTube kanále.

 

Zdroj: Universal Music

Články, které by tě mohly zajímat