Právě vysíláme

Kdo se místo TOMA CRUISE utká s BIEBEREM v oktagonu? Nabídl se šílenec z JACKASS!

4. července 2019 11:10
Kdo se místo TOMA CRUISE utká s BIEBEREM v oktagonu? Nabídl se šílenec z JACKASS!

Začátkem června Justin Bieber všechny překvapil a na Twitteru vyzval k souboji v oktagonu Toma Cruise. Kdyby však slavný herec jeho nabídku odmítl, máme tu možná slavného náhradníka!

S populárním zpěvákem je to složité. Když totiž svůj „slavný“ tweet o zápase zveřejnil, hned o dva dny později přiznal, že si dělal pouze legraci. Za pár dní ovšem prý začal Justin o zápasu víc a víc přemýšlet a šéf UFC Dan White nyní tvrdí, že bitka v oktagonu je stále reálná.

Samotný Tom Cruise nabídku stále neokomentoval a zatím se tedy neví, jaký k ní zaujímá postoj. Pokud by však odmítl, je dost možné, že už se našel náhradník, který by se s Justinem v oktagonu rád utkal.

Steve-O, legenda americké MTV a člen bláznivé partičky Jackass, pro web TMZ uvedl, že ačkoli má Biebra rád, klidně by do zápasu s ním šel. „S Danem Whitem jsme měli menší rozhovor a souhlasil, že pokud do toho Tom Cruise nepůjde a někdo bude muset zaplnit jeho místo v kleci, pak jsem ten pravý,“ řekl Steve-O, jenž už se svým tělem dělal tak šílené věci, že pár ran by od Biebera jistě snesl.

Steve-O

 

 

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

Zdroj: TMZ

Články, které by tě mohly zajímat