Právě vysíláme

Když se láska změní v nenávist! ELLIE GOULDING představuje nový song Hate Me

19. července 2019 8:00
Když se láska změní v nenávist! ELLIE GOULDING představuje nový song Hate Me

Jaké to je, když se láska změní v nenávist? To přesně ví zpěvačka Ellie Goulding, která na toto téma nahrála svou poslední píseň.

Ellie je britská zpěvačka a textařka, jenž se proslavila v roce 2010 svým debutovým albem Lights. To vyhrálo žebříček UK Album Charts a otevřelo sympatické blondýnce brány ho světové pop music. Mezi další známé hity Ellie pak patří například I Need Your Love, Anything Could Happen či Burn.

Zpěvačka má za sebou mnoho známostí a jejími příteli byli například moderátor Greg James, americký DJ Skrillex, anglický herec Jeremy Irvine či anglický kytarista ze skupiny McFly Dougie Poynter. V minulosti Ellie randila i s Edem Sheeran a americká média několikrát spekulovala, o tom, že jejich vztah byl velmi bouřlivý a Ellie dokonce měla Eda podvést, což ji on dodnes nemůže odpustit.

A právě o špatném vztahu a následné nenávisti Ellie složila nový song, jenž nese název Hate Me. Se zpěvačkou na něm spolupracoval i rapper Juice WRLD. Podívejte se na videoklip a napište nám, jak se vám líbí.

 

 

Zdroj: YouTube

Články, které by tě mohly zajímat