Právě vysíláme

Kolegové vzpomínají na zesnulého Františka Nedvěda. Co říkají na jeho nečekanou smrt?

19. července 2021 12:10
Kolegové vzpomínají na zesnulého Františka Nedvěda. Co říkají na jeho nečekanou smrt?

Smutná zpráva o skonu legendárního písničkáře Františka Nedvěda šokovala jeho hudební kolegy. Jak na jeho smrt reagují? Mnoha z nich se podělila o své pocity na sociálních sítích.

Nikol Leitgeb na oblíbeného muzikanta zavzpomínala u skleničky vína a na kytaru zahrála úryvek Františkova hitu Nad Sázavou.

 

Marek Ztracený přiznal svým fanouškům, že ho náhlé úmrtí oblíbeného zpěváka velmi ranilo. K videu sdílel i krásnou vzpomínkou: “Odešel můj velký oblíbenec. Hlas, který mě doprovázel od dětství. Mimochodem, když jsem byl u něj doma a ptal se mě kam chci jít dál po tak velkém koncertě, odpověděl jsem, že tajně sním o fotbalovém stadionu v Edenu a dodal jsem pyšně, že se tam vejde 35 000 lidí a že i tam ho rád pozvu. Pousmál se a s nadsázkou řekl “nezlob se já hraju jen na stadionech pro 70 000 lidí a víc”. Hned jsem si uvědomil, že tenhle chlap, co v roce 1996 s bráchou vyprodal Strahov si z toho asi na zadek nesedne a začali jsme se smát. Byl to skvělý moment.”

 

Slovenská kapela IMT Smile sdílela video z koncertu v pražském Foru Karlín, na kterém IMT Smile hráli s Františkem Nedvědem a jeho synem Vojtěchem.

 

Podívejte se, jak vzpomínají další kolegové na zesnulou legendu v galerii.

 

Články, které by tě mohly zajímat