Právě vysíláme

Konec tajemství. Harry Styles odhalil význam hitu Watermelon Sugar

6. října 2021 8:10
Konec tajemství. Harry Styles odhalil význam hitu Watermelon Sugar

Píseň Watermelon Sugar je bezesporu největším hitem zpěvákem Harryho Stylese. Stala se jeho první skladbou, která se vyšplhala na vrchol prestižního hudebního žebříčku Billboard Hot 100, předtím se mu dvakrát pouze přiblížil se songy Sign Of The Times a Adore You. O významu názvu songu zpěvák mlčel, na koncertě v Nashvillu však přeci jen „přiznal barvu“.

„Tenhle song je… Víte co, vlastně vůbec nezáleží na tom, o čem je,“ zdráhal se nejdříve zpěvák známý z boybandu One Direction své tajemství odhalit. Nakonec však přeci jen sebral kuráž a během chvíle, kdy nechal zpívat své fanoušky, kápl božskou.

„Je o tom, jak je život sladký. A je taky o ženském orgasmu,“ vypálil ze sebe Styles a potvrdil tak něco, o čem spousta jeho fanoušků už dlouho spekulovala.

Píseň Watermelon Sugar se stala druhým singlem z hudebníkova alba Fine Line, které měl v rámci svého turné představit minulý rok také pražským fanouškům. Kvůli koronavirovým opatřením však šňůru zrušil.

Styles vedle nové muziky pracuje také na filmu My Policeman, ve kterém hraje homosexuála. Spolu s Davidem Dawsonem by se v něm měl objevit dokonce v několika intimních scénách. „Harry bude mít ve filmu sex a tvůrci chtějí, aby vše vypadalo co nejreálněji. Nezbude příliš prostoru pro představivost. Harry se na novou výzvu těší. Vždycky rád dělá věci, které by od něj lidé nečekali a je zvědavý, co si o tom pomyslí,“ uvedli lidé ze zákulisí snímku.

Články, které by tě mohly zajímat